Jak zamieścić swoje oferty?Serwis aledil.pl jest bezpłatny, nie są pobierane opłaty za dodawanie ofert oraz nie ma prowizji od sprzedaży. Sprzedając w aledil.pl nie ponosisz żadnych kosztów!

Oferty w serwisie aledil.pl mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Przenieś do aledil.pl swoje komentarze z innych serwisów - informacja w sekcji Pulpit po zalogowaniu się.

Autoryzuj swoje konto aby być bardziej wiarygodnym sprzedawcą - informacja w sekcji Pulpit po zalogowaniu się.

Instrukcja dodawania oferty:

1. Zaloguj się do serwisu. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta zarejestruj się. Dla osób, które sprzedają w innych serwisach istnieje opcja przeniesienia do nas swoich komentarzy z innych serwisów.

2. Przejdź do sekcji Moje oferty.

3. Naciśnij przycisk Dodaj nową ofertę lub Importuj nową ofertę. Opcja importu działa obecnie dla serwisów: allegro.pl, swistak.pl, sprzedajemy.pl, szafa.pl, tablica.pl, ibutik.pl. Jeżeli chcesz importować oferty z innego serwisu napisz do nas.

4. Uzupełnij wszystkie wymagane pola i naciśnij Zapisz.

5. Oferta zostanie dodana i pojawi się na liście ofert. Wejdź do trybu edycji i dodaj do niej zdjęcia (nie dotyczy opcji importu ofert, oferty importują się razem ze zdjęciami).

6. Naciśnij Aktywuj ofertę aby zaczęła być widoczna w serwisie, jeżeli chcesz aby przestała być widoczna naciśnie Wyłącz ofertę.

Serwis aledil.pl nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od dodawania ofert oraz zawierania transakcji!

 

Informacje...


Jak działa aledil.pl? Jak skorzystać z wybranej oferty? Jak zamieścić swoje oferty? Bezpieczniejsze transakcje? Reusing, recycling, wspierasz? Właściciel serwisu - współpraca Regulamin serwisu Mapa strony Kontakt z administracją serwisuZaloguj się!Zarejestruj się!