Jak zamieścić swoje oferty?Serwis aledil.pl jest bezpłatny, nie są pobierane opłaty za dodawanie ofert oraz nie ma prowizji od sprzedaży. Sprzedając w aledil.pl nie ponosisz żadnych kosztów!

Oferty w serwisie aledil.pl mogą zamieszczać tylko zarejestrowani użytkownicy serwisu.

Przenieś do aledil.pl swoje komentarze z innych serwisów - informacja w sekcji Pulpit po zalogowaniu się.

Autoryzuj swoje konto aby być bardziej wiarygodnym sprzedawcą - informacja w sekcji Pulpit po zalogowaniu się.

Instrukcja dodawania oferty:

1. Zaloguj się do serwisu. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta zarejestruj się. Dla osób, które sprzedają w innych serwisach istnieje opcja przeniesienia do nas swoich komentarzy z innych serwisów.

2. Przejdź do sekcji Moje oferty.

3. Naciśnij przycisk Dodaj nową ofertę lub Importuj nową ofertę. Opcja importu działa obecnie dla serwisów: allegro.pl, swistak.pl, sprzedajemy.pl, szafa.pl, tablica.pl, ibutik.pl. Jeżeli chcesz importować oferty z innego serwisu napisz do nas.

4. Uzupełnij wszystkie wymagane pola i naciśnij Zapisz.

5. Oferta zostanie dodana i pojawi się na liście ofert. Wejdź do trybu edycji i dodaj do niej zdjęcia (nie dotyczy opcji importu ofert, oferty importują się razem ze zdjęciami).

6. Naciśnij Aktywuj ofertę aby zaczęła być widoczna w serwisie, jeżeli chcesz aby przestała być widoczna naciśnie Wyłącz ofertę.

Serwis aledil.pl nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od dodawania ofert oraz zawierania transakcji! To my płacimy Tobie za to, że dodajesz właśnie u nas swoje oferty oraz polecasz nasz serwis swoim znajomym! 5 groszy za każdą dodaną ofertę, 2 grosze za każdą ofertę dodaną przez Twojego znajomego, 1 PLN za znajomego, który założy konto - te pieniądze mogą być Twoje!

 
 
 
 

Dołącz do naszego forum!

 
 

© 2013 - 2018 aledil.pl

 

Załóż konto |  Moje konto |  Kontakt |  Regulamin |  Informacje |  Mapa strony |  Google |  e-prom.com.pl