Jak działa aledil.pl?Serwis aledil.pl, to bezpłatny serwis ogłoszeniowy z możliwością zamieszczania ofert sprzedaży, wymiany oraz oddania za darmo. Oferty mogą być dodawane ręcznie lub importowane z innych serwisów aukcyjnych oraz ogłoszeniowych.

Serwis aledil.pl, to pierwszy w Polsce serwis z możliwością zamieszczania ofert sprzedaży wyrażonych w Bitcoin (BTC). W celach podniesienia bezpieczeństwa z funkcjonalności tej mogą korzystać tylko autoryzowani użytkownicy portalu.

Wiele prostych narzędzi przygotowanych dla sprzedawców, kupujących oraz wymieniających się powoduje, że korzystanie z serwisu jest banalnie proste, a niektóre z udostępnianych mechanizmów np. związanych ze składaniem propozycji wymiany jest unikatowa na skalę Polski i niespotykana w żadnym innym tego typu serwisie.

Serwis aledil.pl nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od dodawania ofert oraz zawierania transakcji!

 

Informacje...


Jak działa aledil.pl? Jak skorzystać z wybranej oferty? Jak zamieścić swoje oferty? Bezpieczniejsze transakcje? Reusing, recycling, wspierasz? Właściciel serwisu - współpraca Regulamin serwisu Mapa strony Kontakt z administracją serwisuZaloguj się!Zarejestruj się!