Bezpieczniejsze transakcje?Użytkownik autoryzowany Oferty i profile użytkowników oznaczone tym znaczkiem informują, że dany użytkownik poddał się procedurze weryfikacji i jego szczegółowe i zweryfikowane dane pojawią się w szczegółach zawartej z nim transakcji. Zawieranie transakcji z użytkownikami autoryzowanymi gwarantuje, że strony transakcji nie są anonimowe.

Proces autoryzacji jest bardzo prosty ale skuteczny. Zainteresowanych użytkowników zachęcamy do zapoznania się z odpowiednimi informacjami znajdującymi się w sekcji Pulpit. Z myślą aby korzystanie i zawieranie transakcji w naszym serwisie było bezpieczne i satysfakcjonujące dla wszystkich stron podjęliśmy decyzję, że transakcje wymiany mogą zawierać tylko użytkownicy autoryzowani.

 

Informacje...


Jak działa aledil.pl? Jak skorzystać z wybranej oferty? Jak zamieścić swoje oferty? Bezpieczniejsze transakcje? Reusing, recycling, wspierasz? Właściciel serwisu - współpraca Regulamin serwisu Mapa strony Kontakt z administracją serwisuZaloguj się!Zarejestruj się!