Żeglarskie wariacje! Kostium kąpielowy bikini w paski wykonany z wysokiej jakości materiałów. Trzy wersje kolorystyczne. Dwa modele stanika, w obu miseczki z wkładkami podkreślającymi kształt biustu!

Odsłon oferty: 801
Data dodania: 2013-04-29 12:48:46
Użytkownik:

Lava
0 / 0 / 0
25.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


10.00 PLN List polecony priorytetowy w groszkowej kopercie


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Dwa modele stanika: z miseczkami w kształcie trójkątów oraz w kształcie pasa. Każdy wiązany na szyi i plecach. Miseczki z gąbkowymi wkładkami (można wyjąć) modelującymi biust. Figi niezbyt głęboko wycięte z troczkami (komplet ze stanikiem trójkątnym) lub bez (komplet ze stanikiem w kształcie pasa).
Wersje kolorystyczne:
FIOLETOWA
– stanik z trójkątnymi miseczkami, paski w kolorach biały, żółty, zielony, turkusowy, czerwony, fioletowy, fioletowe figi z troczkami w kolorach białym i żółtym.

CZERWONA
– stanik z trójkątnymi miseczkami, paski w kolorach biały, żółty, zielony, turkusowy, czerwony, fioletowy, czerwone figi z troczkami w kolorach białym i żółtym.
– stanik w kształcie pasa z biżuteryjną ozdobą na troczkach wiązanych na szyi, paski w kolorach biały, żółty, zielony, turkusowy, czerwony, fioletowy, czerwone figi bez troczków.

TURKUSOWA
– stanik z trójkątnymi miseczkami, paski w kolorach biały, żółty, zielony, turkusowy, czerwony, fioletowy, turkusowe figi z troczkami w kolorach białym i żółtym.
– stanik w kształcie pasa z biżuteryjną ozdobą na troczkach wiązanych na szyi, paski w kolorach biały, żółty, zielony, turkusowy, czerwony, fioletowy, turkusowe figi bez troczków.

Dostępne rozmiary obu modeli:
- figi 38, miseczka B
- figi 40, miseczka C
Po wyjęciu wkładek z miseczek stają się głębsze, pasujące na pełniejszy biust.


Tagi: Bielizna Ubrania bikini paski

Zobacz inne oferty Lava...
Powrót do listy ofert...