klapki 37 na korku kamienie koraliki platforma

Odsłon oferty: 326
Data dodania: 2013-05-26 20:15:04
Użytkownik:

angie80
906 / 0 / 0
25.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


10.00 PLN paczka ekonomiczna


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Buty w stanie ogólnym bdb+, wszystko widać na zdjęciach, na zewnątrz minimalnie widoczne oznaki użytkowania, trochę bardziej na wkładce w środku. Podeszwa i obcas niezniszczone. Założone 2-3x, bo są trochę za duże i stopa mi ucieka do przodu. Odleżały swoje w szafie i pora się rozstać. Platforma obleczona materiałem przypominającym korek, kamienie i koraliki są wszystkie, bez ubytków. Podeszwa antypoślizgowa na gumie. Na bucie nie ma rozmiaru, ale to jest jakieś 37,5. Dł. całej wkładki wewnętrznej ok.24,5cm więc zgodnie z zasadami najlepiej powinny pasować na stopę ok 24cm.
paczka ekonomiczna 9,50, priorytet 11zł
Do wglądu zainteresowanych lub obawiających się zakupu - ponad 900 samych komentarzy pozytywnych z wszystkich transakcji zawartych na różnych portalach.
Zapraszam też do obejrzenia moich innych rzeczy. Robię porządki przed przeprowadzką i wystawiam rzeczy, których nie używam, bo zabierają niepotrzebnie miejsce. Wszystkie ceny są do negocjacji, możemy się dogadać, zależy mi na tym żeby pozbyć się tego co wystawiam. Rzeczy są zadbane. W domu nie palimy i nie mamy zwierząt. Jeśli tego wymagają, ciuchy czyszczę golarką do ubrań lub piorę przed wysyłką.


Tagi: Obuwie Ubrania

Zobacz inne oferty angie80...
Powrót do listy ofert...