Zagłuszacz eliminator podsłuchy lokalizacja telefony gsm gps

Odsłon oferty: 390
Data dodania: 2014-02-04 23:06:26
Użytkownik:
Promocja
spyphone
0 / 0 / 0
1,000.00 PLN
1,100.00 PLN -9.09%

Podstawowy sposób dostawy


29.00 PLN wysyłka


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

                      Zagłuszacz telefonów to urządzenie profesjonalne i nowoczesne. Aby zagwarantować jego bezawaryjną pracę wykonane jest z najlepszych materiałów i elementów elektronicznych renomowanych firm. Urządzenie to służy do zagłuszania sygnału telefonów komórkowych i stacji bazowych gsm w pomieszczeniach. Urządzenie można używać wszędzie tam gdzie nie wskazane jest zakłócanie ciszy otoczenia lub prowadzenie rozmów telefonicznych w takich obiektach jak: Banki, urzędy, Meczety, Kościoły, teatry, opery, szkoły, zakłady karne i wszędzie tam gdzie nie wolno używać telefonów komórkowych.
Zagłuszacz przede wszystkim skutecznie zabezpiecza obiekty zagrożone aktem terroru np. zdalne odpalanie ładunków wybuchowych telefonem komórkowym itp. Eliminuje również możliwość wykorzystania telefonów komórkowych jako urządzeń podsłuchowych.
Zagłuszanie sygnału uniemożliwia kontakt pomiędzy telefonem a najbliższym przekaźnikiem operatora. Dzięki możliwości synchronizacji urządzenia z aktywnym telefonem zagłuszacz wysyła w przeciwnych kierunkach widmo sygnału radiowego wytworzone dokładnie w częstotliwości nadajników , uniemożliwia jakąkolwiek łączność w budynkach w promieniu do około 50 m, wraz z rosnącą odległością od anten stacji bazowej GSM zagłuszanie telefonu odbywa się skuteczniej i na większej powierzchni.
W skład kompletu wchodzi :
urządzenie zakłócające
pilot,zasilacz 220V
info www.podsluch.otwarte24.pl            


Tagi: Telefony Elektronika zagłuszacz gsm jammer gsm

Zobacz inne oferty spyphone...
Powrót do listy ofert...