Garmin Dakota 20 - urządzenie mapowe z dotykowym wyświetlaczem do turystyki pieszej, rowerowej, na motocykl, quada oraz do żeglugi.

Odsłon oferty: 578
Data dodania: 2012-10-06 11:03:08
Użytkownik:

NAVIO
0 / 0 / 0
780.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


15.00 PLN Kurier DPD


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Dakota to seria urządzeń wprowadzonych na rynek przez firmę Garmin w III kwartale 2009 roku. Zewnętrznie urządzenia przypominają swoich starszych i większych braci - odbiorniki GPS serii Oregon. Również pod wzlędem funkcjonalnym zbliżone są do znanych już modeli Oregon, które jako pierwsze w segmencie urządzeń Outdoor otrzymały dotykowe wyświetlacze. Seria Dakota uzupełnia ten segement o niewielkie odbiorniki GPS z ekranem dotykowym.

Wodoszczelna obudowa (IPX7) o podobnej do poprzedników stylistyce i zastosowanie ekranu dotykowego sprawiają, że nie trudno pomylić Dakotę z Oregonem. Również po włączeniu urządzenia trudno się oprzeć wrażeniu że oto w rękach mamy mniejszą wersję Oregona - to samo menu ekranowe, ten sam sposób jego obsługi. To lekkie i niewielkie urządzenie wyposażone jest w ekran dotykowy o przekątnej 2,6 cala i zasilane jest z dwóch baterii AA, co zapewnia mu czas pracy do 20 godzin. W pamięci wbudowanej o pojemności 850 MB preinstalowana jest bazowa mapa świata, opcjonalnie możliwa jest w niej instalacja map dodatkowych (obsługiwane są wszystkie typy map: drogowe, topograficzne i morskie).

Więcej na http://www.multipoint.rix.pl

Wymiary:
Waga: 149g

Tagi: Turystyka Sport turystyka outdoor

Zobacz inne oferty NAVIO...
Powrót do listy ofert...