Odsłon oferty:
 
 

Garmin Dakota 20 - urządzenie mapowe z dotykowym wyświetlaczem do turystyki pieszej, rowerowej, na motocykl, quada oraz do żeglugi.

 

 
 
 

780.00 PLN

 
Zadaj pytanie NAVIO ...
(bez zakładania konta)
 
 
 
Obserwuj tę oferte...
(0 obserwujących)
 
 
Cena i sposób dostawy podstawowy
15.00 PLN Kurier DPD

Koszt dostawy pokrywa kupujący!

 
Turystyka

Turystyka
Turystyka
Turystyka
Turystyka
 

Dakota to seria urządzeń wprowadzonych na rynek przez firmę Garmin w III kwartale 2009 roku. Zewnętrznie urządzenia przypominają swoich starszych i większych braci - odbiorniki GPS serii Oregon. Również pod wzlędem funkcjonalnym zbliżone są do znanych już modeli Oregon, które jako pierwsze w segmencie urządzeń Outdoor otrzymały dotykowe wyświetlacze. Seria Dakota uzupełnia ten segement o niewielkie odbiorniki GPS z ekranem dotykowym.

Wodoszczelna obudowa (IPX7) o podobnej do poprzedników stylistyce i zastosowanie ekranu dotykowego sprawiają, że nie trudno pomylić Dakotę z Oregonem. Również po włączeniu urządzenia trudno się oprzeć wrażeniu że oto w rękach mamy mniejszą wersję Oregona - to samo menu ekranowe, ten sam sposób jego obsługi. To lekkie i niewielkie urządzenie wyposażone jest w ekran dotykowy o przekątnej 2,6 cala i zasilane jest z dwóch baterii AA, co zapewnia mu czas pracy do 20 godzin. W pamięci wbudowanej o pojemności 850 MB preinstalowana jest bazowa mapa świata, opcjonalnie możliwa jest w niej instalacja map dodatkowych (obsługiwane są wszystkie typy map: drogowe, topograficzne i morskie).

Więcej na http://www.multipoint.rix.pl

 

Tagi:  Turystyka  Sport  turystyka  outdoor


 
Waga:
149g
 
 
 
 

Podobne oferty z kategorii: Turystyka