piękna i uroczo efektowna broszka kwiat fioletowa zapięcie posrebrzane broszkowe

Odsłon oferty: 358
Data dodania: 2014-03-12 21:01:46
kaczusia72
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowany
kaczusia72
366 / 1 / 0
5.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


8.00 PLN poczta polska


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

    broszki kwiaty   broszki kwiaty         Witam serdecznie, wszystkich którzy odwiedzają moje aukcje! 
  Jestem energiczną osobą, z nieograniczoną wyobraźnią i zapałem do tworzenia nowych projektów.  Mam państwu do zaoferowania koszulki z gotowymi nadrukami, ale również nie jest dla mnie problemem wykonanie koszulki z napisem lub motywem wybranym przez ciebie, specjalnie dla ciebie . Nie są również, dla mnie problemem przeróbki krawieckie . Na specjalne życzenie, mogę przerobić koszulkę według twoich wskazówek.  Koszulki dostępne są, w każdym rozmiarze .
  Nadruki   na koszulki nakładam własnoręcznie, specjalnymi farbami do tkanin,  które prane w odpowiedniej temperaturze nie spierają się .    Broszki jakie wykonuje, powstają według moich własnych pomysłów i projektów.  wszystkie broszki są  bardzo lekkie , dzięki czemu nie obciążają ubrań ,  nawet z delikatnych materiałów. Forma broszki jest stabilna ,    więc nie ma obaw, że zmieni kształt i po przypięciu, zacznie   zwisać  jak zwiędnięty kwiat. W wykonanie, każdej broszki wkładam   100%  swojej   pasji, dbając o   najmniejsze szczegóły. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

BEZ WZGLĘDU NA ILOŚĆ  ZAKUPIONYCH BROSZEK NA MOICH AUKCJACH ZA PRZESYŁKĘ PŁACISZ TYLKO RAZ !!! 

Jeżeli masz więcej pytań,napisz do mnie  

      Witam Serdecznie na mojej aukcji !!! 
    PRZEDMIOTEM AUKCJI JEST PIĘKNA BROSZKA fioletowa ślicznotka
          taka jak ta śliczna i urocza, błyszcząca, soczyście fioletowa broszka kwiat
    materiał fioletowy w czarne kropki, delikatnie połyskujący w świetle, krawędzie płatków oklejone jaśniejszą fioletową tasiemką i brokatowe “serce”
    średnica ok. 8cm
  wysoka ok. 1,5cm
    zapięcie posrebrzane broszkowe  
wszystkie   broszki są  bardzo lekkie, dzięki czemu nie obciążają ubrań,  nawet z   delikatnych materiałów. Forma broszki jest stabilna, więc nie ma   obaw,  że zmieni kształt i po przypięciu, zacznie zwisać jak zwiędnięty   kwiat. W wykonanie, każdej broszki wkładam 100% swojej pasji, dbając o   najmniejsze szczegóły. 

Kolor może się delikatnie różnić od tego co widać. Staram się wykonywać zdjęcia jak najlepiej oddające rzeczywistość, jednak nie zawsze jest to możliwe


Dziękuję za zainteresowanie moimi aukcjami i zapraszam do licytacji oraz odwiedzenia strony o mnie

       


Tagi: Broszki Biżuteria

Zobacz inne oferty kaczusia72...
Powrót do listy ofert...