Są z nami... :-)

irina72
rogacelli
czesiowa
Marina-Art
1ookrotka
sklepDIANAcom
hubcia
Mariolexxx
alessandra
Karolka1916
emawa
Izabela33a
modnestol
vladis
myszka132
NORBI111
testowe
HandmadebyMeg
Tesiak63
flopcia1
oraz 1125 innych użytkowników

Kategorie

justi

1 postów
81 komentarzy

gdzie sprzedawać, by zarobić?:)

Zastanawiam się, gdzie sprzedawać, by zarobić? Na jakich portalach - serwisach aukcyjnych kupujecie produkty?:)

I czy w handlu potrzebne jest szczęście? 

:)

Link do tego postu: 

1
 0
Handel w internecie   13 października 2014 19:29:246782 / 51

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

13 października 2014 20:13:40

Cześć justi!
Ten temat chyba już był dyskutowany wydaje mi się,ale...moim skromnym zdaniem może być przedyskutowany raz jeszcze.
Ja kupuję,wymieniam i sprzedaję tutaj,na zszafydoszafy (też bezpłatny) i szafie (tak...przede wszystkim te bardzo lubię,aczkolwiek mają swoje wady-jak wszystko).
Ja uważam,że bardzo istotną sprawą są dobre zdjęcia,sposób pokazania,dokładność,detale,ich ilość.Zdjęcia to więcej niż połowa sukcesu.:D

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

13 października 2014 20:14:39

Daję PLUS-a!

justi

justi

1 postów
81 komentarzy

13 października 2014 20:42:15

hmm - ciężko... na szafie to raczej tylko ubrania?
Allegro się sypie na maksa... świstak, e-bay też cieżko a własny sklep bez solidnej promocji to lipa...

nie widziałam, że jest już taki temat:)

to może o szcześciu w handlu? :) bo ja czasami się zastanawiam jak to jest. Jedni sprzedają na prtalach to, co można nabyć w zwykłych skelpach a drudzy nie mogą sprzedac trudno dostępnych na rynku produktów. To chyba zależy od szczęscia? Bo ja bym nie kupiła czegoś, co można nabyć w zwykłym sklepie i płaciła za wysyłkę - rozumiem np kosmetyki czy ciuchy które sa o wiele droższe w sklepach stacjo... 
znam jedną osobę, która sprzedaje stare, zniszczone kosmetyki z końcówek kolekcji, stocków - raz też kupiłam i to co dostałam to masakra... ale sprzedaż ma dużą!! i jak to jest ze tak mu schodzą przerterminowane kosmetyki? ;(

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

13 października 2014 21:23:56

#justi - 13 października 2014 20:42:15
hmm - ciężko... na szafie to raczej tylko ubrania?
Allegro się sypie na maksa... świstak, e-bay też cieżko a własny sklep bez solidnej promocji to lipa...

nie widziałam, że jest już taki temat:)

to może o szcześciu w handlu? :) bo ja czasami się zastanawiam jak to jest. Jedni sprzedają na prtalach to, co można nabyć w zwykłych skelpach a drudzy nie mogą sprzedac trudno dostępnych na rynku produktów. To chyba zależy od szczęscia? Bo ja bym nie kupiła czegoś, co można nabyć w zwykłym sklepie i płaciła za wysyłkę - rozumiem np kosmetyki czy ciuchy które sa o wiele droższe w sklepach stacjo... 
znam jedną osobę, która sprzedaje stare, zniszczone kosmetyki z końcówek kolekcji, stocków - raz też kupiłam i to co dostałam to masakra... ale sprzedaż ma dużą!! i jak to jest ze tak mu schodzą przerterminowane kosmetyki? ;(

Wiesz,myślę,że nigdzie nie jest zbyt wesoło.Każdy portal pociąga za sobą koszt wysyłki i to nas "zabija".

Ja akurat chętnie pogawędzę na ten temat-choć już taka rozmowa była.Dobrych rad nigdy za wiele.

Wydaje mi się,że te przeterminowane kosmetyki schodzą temu komuś do czasu.Ile ludzi może znieść wciskany kit?
Fakt,że troszkę bajeru u niektórych dużo daje,ale moim zdaniem nie sztuka sprzedać,aby sprzedać.Też niedawno na szafie nabyłam fajną torebkę,która miała być nienoszona-dotarła do mnie poplamiona,o czym nie było słowa.Więcej nie chcę mieć z tą osobą nic wspólnego.
Wolę czasem wręcz stracić na transakcji,dorzucić gratisy,bo wtedy wiem,że osoba do mnie wróci.:D

justi

justi

1 postów
81 komentarzy

13 października 2014 21:40:57

ja tutaj nic nie sprzedałam;)... ale ja tak chyba mam;)... 

Kiedyś ktoś mi napisał ale nie tu, że mam za tanie produkty. Ale co ja mogę poradzić na to, że mam tak tanich dystrybutorów:/. 

Raz obniżyłam cenę, bo po prostu chciałam wyprzedać towar i NIC - wiec znowu podniosłam;) i wtedy pokupowali heh;)....

Czy Klient woli kupować drożej?:):):) 
Sama używam tego, co sprzedaję;) i wszystko mam wypróbowane - sprawdzonych dostawców a pomimo tego ciężko czasami. 

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

13 października 2014 21:44:08

Myślę,że może LaModa w Twoim przypadku byłaby skuteczna.Twoje kosmetyki są bardzo unikatowe,tam towarzystwu się spodobają.
(same słynne gwiazdy):D

justi

justi

1 postów
81 komentarzy

13 października 2014 21:52:14

tzn nie wiem
#MadameLuna - 13 października 2014 21:44:08
Myślę,że może LaModa w Twoim przypadku byłaby skuteczna.Twoje kosmetyki są bardzo unikatowe,tam towarzystwu się spodobają.
(same słynne gwiazdy):D
tzn nie wiem, czy unikatowe - ekologiczne w 100% na pewno :D i dobre jakościowo bo sama używam:):).. Bo p co przepłacać u kosmetyczki 200zł jak można samemu wykonać zabieg i nałożyć profesjonalną maseczke:):) - oczywiście trzeba podejść ostrożnie i zgodnie ze wskazówkami ale ja sobie jeszcze nigdy krzywdy nie zrobiłam:). Polukam na inne portale :)

molkazszafy
Użytkownik autoryzowany

molkazszafy

10 postów
466 komentarzy

13 października 2014 21:52:33

Mnie się wydaje, że takie portale to jeszcze możne dwa, trzy lata i będzie z nimi koniec. Prawda jest taka, że koszt przesyłki jest wysoki. Następnie ludzie wolą kupować przedmioty nowe. I też zauważyłam, że wola kupować w sklepach internetowych niż u osób prywatnych, nawet jak maja nowe przedmioty. 

aledil

Reklama aledil.pl

71 postów
1344 komentarzy

26 maja 2019 23:00:12

Mała reklama :)

1
2
3

Następna

Ostatnia

Znaleziono 52 pozycji Strona 1 z 7