Są z nami... :-)

1ookrotka
RMSZYBY
irina72
witoldmychowski
myszka132
sklepDIANAcom
hubcia
Lirelle
Ulka
Mariolexxx
isizel47
flamingo1flower
sosna1980
Gabi99
czesiowa
czarownica
avononline
Martynaes
adamsp
vampireagnes
oraz 1132 innych użytkowników

Kategorie

justi

1 postów
81 komentarzy

gdzie sprzedawać, by zarobić?:)

Zastanawiam się, gdzie sprzedawać, by zarobić? Na jakich portalach - serwisach aukcyjnych kupujecie produkty?:)

I czy w handlu potrzebne jest szczęście? 

:)

Link do tego postu: 

1
 0
Handel w internecie   13 października 2014 19:29:246971 / 51

marzenaz222
Użytkownik autoryzowany

marzenaz222

0 postów
338 komentarzy

14 października 2014 19:02:41

na świstaku nie mam konta , ale z tego co czytałam opinie o tym portalu , na jakimś forum Nic się tam nie dzieje , pustki

justi

justi

1 postów
81 komentarzy

14 października 2014 19:17:59

#marzenaz222 - 14 października 2014 19:02:41
na świstaku nie mam konta , ale z tego co czytałam opinie o tym portalu , na jakimś forum Nic się tam nie dzieje , pustki
też słyszałam. Ech - cięzkie czasy;/

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

14 października 2014 19:34:17

#czeszek_renata - 14 października 2014 12:16:50

ja sprzedaję wszędzie , tylko nie tu ....

tu tylko zaglądam żeby usunąć sprzedane oferty ...

najlepiej mi idzie na Allegro

potem szafa , szafka i OLX

Szafa jest ok i co nieco jeszcze się tam kręci...,aczkolwiek wkurzają mnie te reklamy.:D Jednak dość często tam zagladam i nawet mam tam teraz wymiankę.

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

14 października 2014 19:38:11

#marzenaz222 - 14 października 2014 19:02:41

Ja miałam,ale podzielam zdanie,że pustki i bezruch totalny.Szkoda czasu na wklepywanie ofert.
Ostatnio zaczęło mi coś się ruszać na zszafydoszafy,ale...też raczej spokojnie i głównie wymiany.:D

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

14 października 2014 19:40:43

#justi - 14 października 2014 12:28:23
#czeszek_renata - 14 października 2014 12:18:01

no i na sprzedajemy.pl też ostatnio nieźle

mnie na ell
#czeszek_renata - 14 października 2014 12:18:01

no i na sprzedajemy.pl też ostatnio nieźle
mnie na allegro również najlepiej ale szukam alternatyw. Na OLX też jestem ale wiadomo, że tam mam link do allegro;) ale zapytania czasami są i wejscia też.

Szafa.pl mnie zainteresowała:):) 

Fajny portal,a teraz jest promocja na abonament (wrzesień,październik),bo mają abonament-co zdenerwowało mnóstwo uzytkowniczek.Mimo wszystko lubię ją,jest tam fajny klimat i mam tam chyba najwyższą sprzedaż ostatnio.:D

hubcia
Użytkownik autoryzowany

hubcia

26 postów
600 komentarzy

15 października 2014 16:02:37

cóż podobnie jak dziewczyny mam problem z kartonami i zalegającymi ubraniami...
aledil- głównie wymiany, sprzedaż maluśka, odpowiedzi na zapytania prawie zerowe... oglądaczy też nie za dużo...

allegro- sprzedaż minimalna, mało licytacji mimo iż dałam ceny od 1-2 zł, kurtki po 2 chłopakach, buty ecco po jednym i nie poszły...

olx- lokalnie troszkę mi poszło, wysyłkowo nieco więcej

sprzedajemy- faktycznie się ruszyło, nie wiem czy jakaś reklama poszła ale nawet samych odwiedzin jest więcej niż powiedzmy pół roku temu..

gumtree- teraz całkowity zastój, wchodzących sporo

zszafydoszafy czy ibutik zero ogromne, nawet zapytań brak;-(

dobijają mały handel z sieci opłaty pp, są za wysokie naprawdę. jak się skalkuluje koszt ostateczny to się wszystkiego odechciewa...

Choć ja lubie kupować w sieci-mam tutaj kilka sprawdzonych kobietek dla siebie, na olx przeważnie dla synów, czasem na allegro.

zaraz do ciebie justi zajrzę - będzie transakcja:-):)

justi

justi

1 postów
81 komentarzy

15 października 2014 18:22:22

#hubcia - 15 października 2014 16:02:37
aledil- głównie wymiany, sprzedaż maluśka, odpowiedzi na zapytania prawie zerowe... oglądaczy też nie za dużo...

allegro- sprzedaż minimalna, mało licytacji mimo iż dałam ceny od 1-2 zł, kurtki po 2 chłopakach, buty ecco po jednym i nie poszły...

sprzedajemy- faktycznie się ruszyło, nie wiem czy jakaś reklama poszła ale nawet samych odwiedzin jest więcej niż powiedzmy pół roku temu..

dobijają mały handel z sieci opłaty pp, są za wysokie naprawdę. jak się skalkuluje koszt ostateczny to się wszystkiego odechciewa...

Choć ja lubie kupować w sieci-mam tutaj kilka sprawdzonych kobietek dla siebie, na olx przeważnie dla synów, czasem na allegro.

dzięki Tobie mam swoją pierwszą sprzedaż na tym portalu co mnie bardzo cieszy:). Dzięki - mam nadzieję, że kosmetyk okaże się skuteczny:). Sama używam tego co sprzedaje - co prawda nie wszystko - bo bym chyba zwariowała i nie dała rady zużyć:):).

justi

justi

1 postów
81 komentarzy

15 października 2014 18:22:33

#hubcia - 15 października 2014 16:02:37

dzięki Tobie mam swoją pierwszą sprzedaż na tym portalu co mnie bardzo cieszy:). Dzięki - mam nadzieję, że kosmetyk okaże się skuteczny:). Sama używam tego co sprzedaje - co prawda nie wszystko - bo bym chyba zwariowała i nie dała rady zużyć:):).

aledil

Reklama aledil.pl

71 postów
1344 komentarzy

18 września 2019 09:11:21

Mała reklama :)

Poprzednia
1
2
3
4
5