Są z nami... :-)

czesiowa
Marina-Art
1ookrotka
sklepDIANAcom
hubcia
Mariolexxx
alessandra
Karolka1916
emawa
Izabela33a
irina72
modnestol
vladis
myszka132
NORBI111
testowe
HandmadebyMeg
Tesiak63
flopcia1
rmaly1973
oraz 1124 innych użytkowników

Kategorie

kacigo

6 postów
6 komentarzy

święta Bożego Narodzenia tuż tuż....:)

Witam. Zawsze jak rozpoczyna się listopad zaczynam powolutku myśleć o świętach Bożego Narodzenia. Nie wiem jak u Was ale u mnie czas tak szybko leci, że nie nadążam ze wszytkim:)W tym roku chciałabym te święta spędzić jakoś inaczej- tzn. pełen relaks. W wigilię jak zwykle przyszedłby Mikołaj do dzieci, a potem po świątecznej kolacji chciałabym zaszyć się z całą rodzinką w jakimś super miejscu z basenem, sauną i masażami:)
hmmmm…. marzenia podobno się spełniają więc trzeba marzyć:)a może się uda:)
a Wy jak spędzacie święta?przygotowujecie sami czy raczej idziecie na “gotowca”?:) prezenty robicie dużo wcześniej, czy na ostatnią chwilę?:)

Link do tego postu: 

0
 0
Dom i rodzina   1 listopada 2014 21:10:201014 / 7

iwa1234

iwa1234

0 postów
6 komentarzy

2 listopada 2014 00:06:09

To najlepsza opcja dla rodzinki,szybka wigilia aby podtrzymać tradycję a potem hops rodzinka w autko,fajna miejscówka i relaks ma maxa.Robię tak na każde święta

ciuszkizabawki

ciuszkizabawki

87 postów
497 komentarzy

3 listopada 2014 08:29:53

zazdroszcze mi tez marzy sie  spa ;)
moze zmeczona jestem...

mondobello

mondobello

2 postów
20 komentarzy

3 listopada 2014 17:09:02

A ja chciałabym (tak mi sie marzy) po świętach wyjechać z mężem do cieplejszych krajów i zahaczyć tam o Sylwestra. Może macie jakiś pomysł? Tak aby cena nie zwaliła z nóg :)

kacigo

kacigo

6 postów
6 komentarzy

4 listopada 2014 10:31:26

a mi chwilowo przeszły myśli o świętach, bo walczymy z gorączką maluszka 40 stop:((((((

zipvirgin
Użytkownik autoryzowany

zipvirgin

8 postów
102 komentarzy

7 listopada 2014 14:29:10

Wiesz co, to jest możliwe. Jedźcie do Białki Tatrzańskiej na termy, albo do Zakopca.
Ja w tamtym roku pojechałam z rodziną, niestety na Wigilii moje dzieci były u babci, ja nie byłam bo nie obchodzę. A 25.12 raniutko wsiedliśmy w furę i siup - w góry. I olaliśmy święta brzucha i to całe biesiadowanie. W tym roku, gdybym mogła, a nie mogę, bo będę po operacji, to już 24-go bym wyjechała i nie patrzyłą na nic itp, moje dzieci w Mikołaja nie wierzą, ja im prezenty kupuję w ciągu roku, ale oczywiście dziadkowie to na Wigilię obowiązkowo i ta wyżerka do obrzydzenia!
Niestety w tym roku też pójdą do babci, a ja zostanę jak zwykle w domku i super, trochę spokoju będzie :P
Nie ubieram choinki, nie gotuję barszczu ani pierogów.
A najchętniej to bym wyjechała do ciepłych krajów, bo w Polsce zapewne będzie zimno, choć w tamtym roku 28-go jak wracaliśmy to przez Kraków i było 12 stopni, cudownie :)

mondobello

mondobello

2 postów
20 komentarzy

7 listopada 2014 15:53:37

Dzieki zipvirgin, nieraz już myślałam o Białce Tatrzańskiej. Tam można i na nartach i w ciepłych basenach. Ale jednak marzy mi się wyjazd w cieplejsze kraje. Może trafi sie jakis las.
A Tobie życze dużo spokoju i pozytywnych mysli podczas świąt. To specyficzny okres, a jest taki jaki sami sobie urządzimy. Pozdrawiam :)

MadameLuna
Użytkownik autoryzowany

MadameLuna

73 postów
1626 komentarzy

7 listopada 2014 21:07:24

zipvirgin
Ja mam podobnie-nie lubię Świąt Bożego Narodzenia.Nie znoszę tego pędu,podtrzymywania tradycji..."bo ja muszę,bo tak trzeba,bo święta,bo inni tak robią,bo co ludzie powiedzą...?"
Nie znoszę tego biegu,dźwigania siatek,komercji i wielkiego bumu.
Nie myję okien,nie piekę,nie wariuję,aczkolwiek obchodzę Wigilię,ubieram choinkę i kupuję prezenty.
Dla mnie Święta mają inne wartości.
A najchętniej wyjechałabym w góry,do malutkiej chatki,z małym okienkiem,przez które ostro padałby śnieg i była zawieja.
Najlepiej niech mi tam nikt nie przeszkadza,nie zakłóca,a ja w spokoju spędzę sobie Święta na swój sposób.:D

aledil

Reklama aledil.pl

71 postów
1344 komentarzy

22 maja 2019 04:40:54

Mała reklama :)