Są z nami... :-)

1ookrotka
irina72
modnestol
vladis
alessandra
Mariolexxx
myszka132
NORBI111
testowe
czesiowa
HandmadebyMeg
Tesiak63
flopcia1
rmaly1973
kalka85
anna1951
tadeean
hubcia
stylowo
emawa
oraz 1123 innych użytkowników
 
 

Kategorie 
Kancelaria
 
5 postów
1 komentarzy
 
 

Co jak nie umiem sobie poradzić z przepisami?


 

A ktoś to w ogóle potrzebuje cokolwiek dowiedzieć się jak np. rozwieść, się, uzyskać należne alimenty, właściwie postępować na wypadek dziedziczenia, umieć zachować się, gdy wspólnik nie chce kontynuować bytu spółki z.oo, komandytowej lub jakiejkolwiek innej, albo jak się zachować jak pracodawca zniszczył Cię, nie wypłacił wynagrodzenia i jeszcze żąda odszkodowania? To wszystko jest jednak nic, jeżeli do Twojego domu przyjedzie urząd skarbowy lub komornik? Czy Cię to interesuje coś w ogóle? Jak tak to napisz do mnie na e-maila kancelaria@lega-iuris.pl

Jak nie chce Ci się pisać, to w sumie Twoja sprawa. Najwyżej sprzedadzą Ci towar, który był od początku wadliwy, albo nieślubny wywiezie Twoje dziecko zagranicę bez Twojej zgody. Może się też zdarzyć sytuacja, że  rozwijasz własny biznes, bo już jesteś całkiem zdołowany, a konkurent - sklep, lub biuro z sąsiedniego bloku zabrało wszystkie Twoje pomysły na biznes i zabiło Twój pomysł, tylko co dalej?

Nie musisz przyjść do nas na ulicę Zdrojową 39 w Nowym Sączu, nie musisz też do adwokata zwłaszcza, gdy Twój brat poszedł do więzienia, lub za jazdę pod wpływem ....tylko na rowerze do więzienia.

Jednak jak masz faktyczny problem prawny, to czasem przemyśl?

Cześć.

Link do tego postu: 

 0
 0
Nauka i praca   15 lutego 2014 19:17:49710 / 1

 
 
 

sybla
Użytkownik autoryzowany
 
sybla
 
41 postów
410 komentarzy
 
 

15 lutego 2014 20:00:54


Może wydam się nieuprzejma, ale drażni mnie taka nachalna i niespecjalnie trafiona reklama. A co, jeśli akurat czytające post osoby nie potrzebują pomocy prawnej? Albo szukają jej w swoim mieście, niekoniecznie na drugim końcu kraju?

Poza tym przydałoby się przeczytać powyższy tekst i wywalić część znaków zapytania, bo są niepotrzebne. Prawnik powinien umieć pisać w języku ojczystym. Póki co to coś powyżej mnie nie zachęca, raczej wręcz przeciwnie.

Pozdrawiam. 
 
 

aledil
 
Reklama aledil.pl
 
71 postów
1344 komentarzy
 

18 kwietnia 2019 20:35:28


Mała reklama :)