Zajmujemy się produkcją i sprzedażą mobilnych fotokabin – urządzenia wykonującego i automatycznie drukującego zdjęcia, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Odsłon oferty: 200
Data dodania: 2015-11-27 13:53:36
Fotobudka
Użytkownik:

Fotobudka
0 / 0 / 0
20,000.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


odbiór osobisty


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Zajmujemy się produkcją i sprzedażą mobilnych fotokabin – urządzenia wykonującego i automatycznie drukującego zdjęcia, zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym. Działamy na polskim rynku już od ponad 6 lat. Nasza fotobudka jest najbardziej zaawansowanym technologicznie urządzeniem, dostępnym na Polskim rynku. Gwarantujemy usługę świadczoną na bardzo wysokim poziomie. Działamy na terenie całej Polski. Współpracowaliśmy m.in. z firmą: Kanlux, McDonald, LOT, Amica, IKEA, E. Wedel, PKP, UPS, DHL, BBC,  P&G, Tauron, Berner.


Świadczymy również usługi wynajmu fotobudki, która ma na celu ożywić wszelkiego rodzaju imprezy, m.in. eventy, bankiety, studniówki, komersy, spotkania klasowe, zjazdy rodzinne, urodziny, wesela, rocznice. Stałym elementem są zabawne gadżety, dostosowane do potrzeb danej imprezy, które urozmaicają pamiątkowe zdjęcia.


Jesteśmy jedna z nielicznych firm w Polsce, która wykorzystuje technologie GREEN SCREEN. Mamy również możliwość wysyłania zdjęć bezpośrednio na e-mail, serwer FTP oraz na portale społecznościowe (Facebook, Tweeter) – promocja marki przez tzw. Social Media Marketing


Zainteresowanych proszę o kontakt mailowy kontakt@foto-budka.pl lub telefoniczny +48 731 572 972. Z miłą chęcią przedstawimy zachęcającą ofertę z myślą o nowych Klientach.


Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej www.foto-budka.pl i polubienia naszego fanpage`a https://pl-pl.facebook.com/fotobudkaPOLSKA/


Tagi: Fotografia Elektronika fotobudka fotokabina

Zobacz inne oferty Fotobudka...
Powrót do listy ofert...