KWIATY CEBULOWE NA KAŻDĄ PORĘ ROKU BROWN

Odsłon oferty: 422
Data dodania: 2013-04-26 11:29:05
Użytkownik:

ksiegarniawroclaw
0 / 0 / 0
20.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


8.00 PLN poczta polska


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

           Kwiaty cebulowe na każdą porę roku        
Książka ta jest ‘kopalnią’ pomysłów, w jaki sposób można wykorzystać rośliny cebulowe w ogrodzie Mile witane wiosną śnieżyczki przebiśniegi, wspaniałe narcyzy, majestatyczne szachownice (korony), zwykłe zawilce oraz inne ozdobne rośliny cebulowe, kwitnące w różnych porach roku, tworzą paletę efektownych barw i fantazyjnych form. 

Kathy Brown, autorka książki Kwiaty cebulowe na każdą porę roku radzi i pokazuje, w jaki sposób to bogactwo barwnych kwiatów można wykorzystać do efektownego przyozdobienia zarówno ogrodu, jak i wnętrza domu. 

Książka ta jest ?kopalnią? pomysłów, w jaki sposób można wykorzystać rośliny cebulowe w ogrodzie. Ukazuje możliwości ich uprawy na rabatach i klombach, na trawnikach i wśród drzew, a także w pojemnikach na zewnątrz, podając praktyczne rady wraz z inspirującymi pomysłami dotyczącymi rozplanowania obsadzenia. Zawiera także część poświęconą zastosowaniu tych roślin do zdobienia mieszkań. 
Wprowadzenie Sposoby uprawy Kalendarz prac Rośliny cebulowe w ogrodzie Rośliny cebulowe w domu Przegląd roślin cebulowych Indeks Podziękowania   Wydawca: Murator;  Autor: Brown K.
ISBN: 83-912841-8-2;  Format: 234 x 303 

       

Wymiary:
Grubość: twarda

Tagi: Książki Rozrywka kwiaty cebulowe

Zobacz inne oferty ksiegarniawroclaw...
Powrót do listy ofert...