"PUFFERBALL" - Pierwszy fotel na świecie z Funkcją Pamięci Kształtu!!

Odsłon oferty: 431
Data dodania: 2014-06-06 13:13:30
Użytkownik:

dave997
0 / 0 / 0
1.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


Kurier/Poczta Polska


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

“PUFFERBALL” - Pierwszy fotel na świecie z Funkcją Pamięci Kształtu!!  


 

 PUFFERBALL TO ZUPEŁNIE NOWY POZIOM WYGODY I ZABAWY

-Konstrukcja tego niezwykłego fotela opiera się na bazie super plastycznej i bardzo wygodnej piance (gąbce) meblowej, która idealnie dopasowuje się do pozycji siedzącego.

-Funkcja Pamięci Kształtu sprawia, że fotele Pufferball same powracają do swojego pierwotnego kształtu kuli, kiedy z nich wstajemy.


Kształt , który daje maksimum frajdy!!!
Z prawdziwą prostotą mamy do czynienia wtedy, gdy właściwe rzeczy znajdują się dokładnie tam, gdzie ich potrzebujemy najbardziej. Prostota kształtu fotela pozwala cieszyć się nim w dowolnie wybranym przez nas miejscu. Może być to romantyczny wieczór przy kominku, lub też czytanie ulubionej książki w domowej biblioteczce. W jednym czasie możemy na nim wygodnie słuchać  muzyki lub też w pokoju obok oglądać swój ulubiony film. Fotel wystarczy swobodnie przeturlać. Czy może być coś prostszego i przyjemniejszego?


Nauka staje się zabawą!!!

Polscy projektanci opracowali pierwszy pokrowiec na świecie, który przedstawia autentyczną mapę świata. Pomyśl tylko ile zabawy i możliwości się za nim kryje. Dzięki czytelnej mapce Puffera można zwiększać swoją wiedzę geograficzną i nie tylko. Druk Cyfrowy jest na tyle dokładny i czytelny, że bez problemu znajdziemy na nim nazwy rzek, państw czy stolic. Od teraz planowanie wspólnych wakacji o jakich marzymy stanie się również przyjemną zabawą!.Każdy pokrowiec wyposażony został w dyskretny zamek błyskawiczny, dzięki czemu można go łatwo zdjąć i wyprać w pralce. Wygoda tkwi w konstrukcji!

Cała konstrukcja kuli wykonana została ze specjalnej , bardzo wygodnej pianki (gąbki) meblowej. To właśnie dzięki tej piance kule Pufferball są tak wyjątkowe i wygodne. Odpowiednia jej grubość oraz opatentowany sposób łączenia poszczególnych elementów pozwolił uzyskać tzw. efekt pamięci kształtu. Dzięki niemu fotele Pufferball zawsze zachowują swój pierwotny kształt kuli, do którego same powracają. Do tego są one niesamowicie lekkie i ergonomiczne! Tagi: Pufy i fotele Meble

Ostatnio oglądali tę ofertę:


lola
lola
 
 
Zobacz inne oferty dave997...
Powrót do listy ofert...