Profil użytkownika gromala_pl w aledil.pl 
Z nami od: 31 stycznia 2013 07:34:50      Ostatnie logowanie: 4 lutego 2014 20:01:37 Lokalizacja: Nowy Targ
 

O mnie:

Sprzedajemy e-papierosy marek Volish,Mild,Bill’s,Trendy. Zapewniamy pomoc przy wyborze odpowiedniego e-papierosa i akcesoriów do e-palenia.
Oferujemy Państwu: Kolorowe mocne i w pełni bezpieczne pojazdy na akumulator. Rowerki dla małych dzieci, dla młodzieży i starszych dzieci. Pojazdy na akumulator, skuterki, rowerki trójkołowe. Audi, Mercedes, Hammer, Quady, Motory, jeździki. Modele zdalnie sterowane.
Sprzedajemy na:
Allegro - pod nazwą - gromala_pl lub nataszaservice
W sklepie internetowym - www/gromala.pl - www/agrinio.pl
Zamówić możesz przez tel. 794194487 lub GG 11733560
Odbiór osobisty Nowy Targ
Zapraszam do sklepu (magazynu) w Nowym Targu
Gen.Maczka 5/23
Dowóz na terenie PODHALA
W granicach miasta Nowy Targ gratis.
Poza 70 gr. za kilometr.
Naszym priorytetem jest dbałość o Klientów i dostarczanie im produktów wysokiej jakości. W naszej ofercie są dostępne wyłącznie oryginalne produkty znanych producentów. Odwiedzając nas, wchodzisz do świata pełnego najlepszych i najbardziej profesjonalnych rozwiązań jakie tylko są dostępne na rynku. Na każdym kroku służymy Tobie pomocą, pomagamy doradzić i szukamy dla Ciebie najlepszych rozwiązań. Rozwój internetu sprawił że wszystkie dostępne produkty są na wyciągnięcie rąk - nigdy dotąd nie było to takie proste. Stworzona przez nas baza produktów jest w pełni profesjonalna, ogromna ilość zdjęć pomaga w jeszcze lepszym opisie produktu. Dzięki temu zdobywamy coraz szersze grono zadowolonych klientów. Bądź jednym z nich.

 
gromala_pl
 
 
Ostatnio oglądali ten profil:
 
 
 

Ostatnio dodane oferty przez gromala_pl

 
 

Wszystkie oferty użytkownika gromala_pl »

Komentarze otrzymane przez gromala_pl

Komentarze pozytywne: Komentarze neutralna: Komentarze negatywne:

353

3

0

UWAGA! Część komenatrzy tego użytkownika została przeniesiona w procesie autoryzacji z innych serwisów aukcyjnych lub ogłoszeniowych.