Jak skorzystać z wybranej oferty?Korzystanie z zamieszczonych w serwisie ofert jest bardzo proste!

1. Aby dokonać zakupu, wymiany lub odbioru za darmo w serwisie aledil.pl należy się zalogować. Jeżeli nie posiadasz jeszcze swojego konta należy się zarejestrować.

2. Znajdź ofertę, która Cię interesuje i spełnia Twoje oczekiwania.

3. Wchodząc w szczegóły oferty na górze strony pojawia się sekcja umożliwiająca Ci zawarcie transakcji zakupu lub w przypadku ofert wymiany i oddania za darmo złożenie swojej propozycji wymiany lub prośby z chęcią odbioru. O złożeniu propozycji wymiany system automatycznie informuje właściciela oferty, który może w prosty sposób zaakceptować lub odrzucić złożoną propozycję. Akceptacja złożonej propozycji powoduje, że natychmiast zostanie zawarta transakcja.

4. Jeżeli została zawarta transakcji system przedstawi Ci wszystkie niezbędne informacje do jej zrealizowania. Po całkowitym zakończeniu realizacji transakcji strony powinny wystawić sobie wzajemnie odpowiednie komentarze.

Użytkownik autoryzowany Oferty i profile oznaczone tym znaczkiem informują, że dany użytkownik poddał się procedurze weryfikacji i jego szczegółowe i zweryfikowane dane pojawią się w szczegółach zawartej z nim transakcji. Zawieranie transakcji z użytkownikami autoryzowanymi gwarantuje, że strony transakcji nie są anonimowe.

Serwis aledil.pl nie pobiera żadnych opłat ani prowizji od dodawania ofert oraz zawierania transakcji!

 

Informacje...Jak działa aledil.pl?

Jak skorzystać z wybranej oferty?

Jak zamieścić swoje oferty?

Bezpieczniejsze transakcje?

Reusing, recycling, wspierasz?

Właściciel serwisu - współpraca

Regulamin serwisu


Mapa strony
Kontakt z administracją serwisu
Zaloguj się!
Zarejestruj się!