Rzeźbiony świecowy biznes jest to świetny sposób połączenia artystycznego hobby i sposobu zarobku.

Odsłon oferty: 352
Data dodania: 2015-11-25 21:19:20
Użytkownik:

manufakturaswiec
0 / 0 / 0
2,499.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


kurier


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Rzeźbiony świecowy biznes jest to świetny sposób połączenia artystycznego hobby i sposobu zarobku. Według Narodowego Stowarzyszenia Candle, w 2010 roku roczna sprzedaż świec w Stanach Zjednoczonych wyniosła 2 mld euro, 70 procent domów używa tych świec. Rzeźbiony świecowy biznes możesz wykonywać w zaciszu domowym. Zaletą są niższe koszty rozruchu biznesu niż większość małych firm, a przeznaczony jest on dla konsumentów poszukujących spersonalizowanych przedmiotów, wystroju domu lub prezenty.
Nasza Firma jako jedyna w Polsce produkuje Urządzenia tzw Topielniki o różnych średnicach i ilościach komór ,w ofercie również posiadamy opatentowane formy w kształcie gwiazdy do Produkcji Rdzeni które są potrzebne do wykonywania świec .
Ten pomysł rękodzieła jest dla osób które mają chęć do robienia czegoś innego co może przerodzić sie w dochodowy biznes .Zdolności manualne mogą przydać sie w szybkiej technice formowania świec.
Jest to zajęcie dla ludzi którzy chcą zacząć produkcję a niewiedzą tak naprawę czego ,dla osób siedzących w domu,dla poradni specjalistycznych które uczą różnych form terapii itp

Kosz produkcji jednej świecy o wysokości 25 cm waha sie w granicach 10 zł - koszta sprzedaży zaś sięgają pułap od 45-90 zł
Rynek zbytu - strona www,portale ogłoszeniowe,punkty z pamiątkami,stoiska handlowe,kwiaciarnie,drogerii itp

W Ofercie Naszej firmy znajdą Państwo :
-Topielniki to produkcji Świec Rzeźbionych
-Formy w kształcie gwiazdy
-barwniki
-Parafiny
itp

Zapraszam do obejrzenia filmiku o produkcji
https://www.youtube.com/watch?v=_R6Z6Y0Vx_g

Zapraszamy !!!
www.manufakturaswiec.pl
tel 669-125-410


Tagi: Świeczniki Wszystko do domu

Zobacz inne oferty manufakturaswiec...
Powrót do listy ofert...