Kuligi w Beskidach, w Pieninach, na Podhalu i w Bieszczadach

Odsłon oferty: 388
Data dodania: 2017-01-05 10:16:31
Użytkownik:

zbojnickiszlak1
0 / 0 / 0
65.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


odbiór osobisty


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Kuligi w Beskidach, w Pieninach, na Podhalu i w Bieszczadach z biesiadą, w górach, z kapelą góralską, ogniskiem


Od lat sezon zimowy kojarzymy ze śnieżnobiałym śniegiem po, którym mkną rozpędzone sanie. Chcemy Państwu zaoferować niesamowitą atrakcję, jaką jest kulig.

Zapraszamy do skorzystania z możliwości przejazdu po malowniczych trasach dolinami u podnóża najbardziej wyniosłych szczytów w Beskidzie Żywieckim, Śląskim i Małym.


Jazda przez ośnieżone trasy z pewnością zostanie w Waszej pamięci na bardzo długo. Kulig to atrakcja dla wszystkich. Podczas przejażdżki po malowniczych trasach można podziwiać piękno beskidzkich gór i lasów jednakże spokój płynący z tych miejsc, może zakłócić napad zbójników, którzy grasują i czyhają na Was drodzy kuligowicze :)


W naszej ofercie znajdziecie kilkadziesiąt tras kuligów:


  • Beskid Śląski: Wisła, Ustroń, Szczyrk, Brenna, Koniaków, Istebna, Jaworzynka

  • Beskid Żywiecki: Soblówka, Korbielów, Milówka, Sopotnia Wielka, Rycerka Dolna i Górna, Kamesznica, Żabnica

  • Beskid Mały: Międzybrodzie Żywieckie, Międzybrodzie Bialskie, Kocierz, wjazd na schronisko na Magurkę Wilkowicką, trasa na górę Żar!

  • Pieniny: Szczawnica, Jaworki, Sromowce

  • Podhale: Murzasichle, Małe Ciche, Poronin, Biały Dunajec, Szaflary, Zakopane, Dolina Chochołowska, Kościelisko

  • Bieszczady: trasa ze Smolnika do Mikowa i z powrotem pokonując 10 km! Nowy Łupków – Stary Łupków – Zubeńsko – SmolnikPo zakończonej przejażdżce organizujemy biesiady w klimatycznych górskich karczmach, czardach, bacówkach, szałasach oraz kolibach. Ucztować możemy w towarzystwie góralskiej kapeli Karpackie Zbóje http://www.karpackiezboje.pl/ a do tego zaserwujemy Wam przepyszne swojskie jadło http://www.goralskicatering.pl/ takie jak np. żurek, kwaśnica zbójnicka, swojska kiełbasa + dodatki, krupniok z grilla, kita świńska z kaszą i kapustą zasmażaną, stek z grilla po zbójecku, pstrąg z grilla lub wędzony, golonko z kapustą , gulasz zbójnicki, chleb ze smalcem i ogórkiem, chleb z bryndzą, serek bacy z żurawiną, pieczok z bryndzą, sałatki, kołacz wiślański, wino grzane, piwo zimne/grzane, ziołowa herbata.


Nasza firma zajmuje się organizacją Zbójnickich eventów. Świadczymy usługi w zakresie organizacji kuligów zarówno w zimowej jak i wiosennej aurze. Oferujemy różnorodne imprezy dla firm, szkół oraz dla klientów indywidualnych (od 15 osób wzwyż).


Chcesz abyśmy zorganizowali kulig i dla Ciebie?

Napisz do Nas wiadomość ze szczegółami: preferowany termin kuligu, ilość osób, miejsce gdzie ma się odbyć kulig, jakie atrakcje Państwa interesują a my przygotujemy ofertę skrojoną do Twoich potrzeb.


Ceny już od 65 zł / os.

Czekamy na wiadomość: biuro@janosik.info

lub tel. 609 789 879


Więcej szczegółów znajdziesz na naszej stronie internetowej: http://janosik.info/


 


Tagi: Inne Firma i usługi

Zobacz inne oferty zbojnickiszlak1...
Powrót do listy ofert...