Sylwester w Wilnie (przejazd autokarem, dwa noclegi, wyżywienie HB w cenie)Termin: 30.12.2017 - 01.01.2018

Odsłon oferty: 328
Data dodania: 2017-05-07 18:40:08
AREATOUR
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowanyPromocja
AREATOUR
0 / 0 / 0
595.00 PLN
695.00 PLN -14.39%

Podstawowy sposób dostawy


Zamówienie kierować na adres mailowy.


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników i wyjazd z Polski zgodnie z rozkładem jazdy (patrz niżej). Przekroczenie granicy polsko-litewskiej. Przyjazd do Kowna, zwiedzanie miasta z pilotem, m.in.: Starego Miasta z Ratuszem, ruin zamku kowieńskiego, Katedry św. Piotra i Pawła, Domu Perkuna. Wyjazd do Wilna. Zakwaterowanie w hotelu. Obiadokolacja i nocleg.

DZIEŃ 2:
Śniadanie. Zwiedzanie Wilna, m.in: przejazd na Plac Katedralny, Bazylika Archikatedralna św. Stanisława z Dzwonnicą. Stare Miasto: Pałac Prezydencki (z zewnątrz), budynek Uniwersytetu Wileńskiego, kościół św. Janów, Ratusz (z zewnątrz), Cerkiew Św. Ducha, Ostra Brama. Obiadokolacja. Powrót do hotelu. Następnie indywidualne przygotowania do zabawy sylwestrowej. 21:00 - uroczysta kolacja z Balem Sylwestrowym w hotelu (DJ, tańce, gry i konkursy, niespodzianki i upominki, zimne przekąski, gorące danie, napoje alkoholowe – jedna  butelka  trunku do wyboru  dwie osoby  (wódka, wino białe lub czerwone);
 woda z cytryną (bez ograniczeń); deser (świąteczny tort), owoce, kawa/herbata - bufet. Impreza potrwa do ok godz. 4:00. Nocleg.
DZIEŃ 3:
Późne śniadanie. Przejazd do Trok. Zwiedzanie miasteczka malowniczo położonego wśród jezior. Spacer wzdłuż ulicy Karaimskiej, zapoznanie się z kulturą Karaimów licznie zamieszkujących te tereny. Największą atrakcją jest położony na wyspie zamek Wielkich Książąt Litewskich nad jeziorem Galve zbudowanego na początku XV wieku przez księcia Witolda. Degustacja kuchni karaimskiej w lokalnej restauracji - kibiny (duże pierogi z kruchego ciasta z nadzieniem z siekanego mięsa).Wyjazd w kierunku granicy polsko-litewskiej. Przyjazd do Polski w późnych godzinach wieczornych, powrót do poszczególnych miejscowości.

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
- przejazd autokarem (klimatyzacja, dvd, barek) lub wygodnym busem (klimatyzacja, dvd)
- 2 noclegi w hotelu*** w pokoju 2-osobwym z łazienką
- 2 śniadania, 2 obiadokolacje
- opiekę pilota
- ubezpieczenie TU Europa S.A.: KL, NNW, bagaż

CENA IMPREZY NIE OBEJMUJE:
- pakiet 30 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki (Pakiet obejmuje: degustację kuchni karaimnskiej w Trokach, rezerwację wstępów do zwiedzanych obiektów, usługi lokalnych przewodników, zestaw słuchawkowy Tour-Guide).
- dopłata do pokoju 1-osobowego 200 zł
- dopłata do uroczystej kolacji i zabawy sylwestrowej 90 EUR.


Tagi: Rozrywka, imprezy Firma i usługi

Zobacz inne oferty AREATOUR...
Powrót do listy ofert...