Kolonia NA DOBRY START od 7 do 11 lat, TURNUSY OD 7 DNI : 820 zł :-)

Odsłon oferty: 703
Data dodania: 2013-03-14 12:02:29
RANCHER
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowany
RANCHER
0 / 0 / 0
820.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


Transport własny lub zorganizowany.


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Wiek 7-11 lat
Kolonia przeznaczona jest dla najmłodszych dziewczynek i chłopców, często przeżywających swoją pierwszą samodzielną przygodę wakacyjną. Uczestnicy z zainteresowaniami sportowymi będą mogli zapoznać się z wieloma dyscyplinami sportowymi zarówno na lądzie jak i na wodzie. Miłośnikom mniej aktywnego odpoczynku zapewnimy szereg zabaw na świeżym powietrzu z elementami ich ulubionych dyscyplin sportowych.
Od uczestników kolonii nie jest wymagana umiejętność pływania. W trakcie zajęć na wodzie (żaglówki, łodzie, rowery, kajaki…) dzieci zabezpieczone są sprzętem asekuracyjnym (kamizelkami ratunkowymi).

ZAKWATEROWANIE:
Pokoje 3-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Kolonia zlokalizowana jest na terenie ogrodzonego Ośrodka Wypoczynkowego "Pałacyk" (5,5 ha)  nad Jez. Powidzkim z bezpośrednim dostępem do jeziora. Do dyspozycji uczestników są: plaża z kąpieliskiem, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, kajaki, łodzie wiosłowe, aquaskipper, kule wodne (duża i mała), park linowy, trampolina-batut, stół do ping ponga, stanowisko do strzelania z łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton, i wiele innych.

Więcej szczegółów na stronie www.rancher.com.pl


Tagi: Wypoczynek Zdrowie

Zobacz inne oferty RANCHER...
Powrót do listy ofert...