Kolonia PIŁKARSKA od 7 do 12 lat, TURNUSY OD 7 dni : 920 zł.

Odsłon oferty: 529
Data dodania: 2013-03-15 10:35:15
RANCHER
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowany
RANCHER
0 / 0 / 0
920.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


Transport własny lub zorganizowany.


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Kolonia przeznaczona jest dla dzieci pasjonujących się piłką nożną , zarówno tych które już uczestniczyły w treningach piłkarskich jak i dla początkujących piłkarzy czyli wszystkich którzy marzą o karierze piłkarskiej. Zajęcia odbywają się w cyklach tematycznych,  w trakcie dnia zapewniamy   około 8 godz. zajęć wyszczególnionych w ramowym programie,  piłkarze spędzą od 2 do 3 godz.  na treningu. Zajęcia prowadzone będą przez doświadczonych instruktorów i trenerów. Po treningach zapewniamy relaks sportowo-wodny.

ZAKWATEROWANIE:
Pokoje 3-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Kolonia zlokalizowana jest na terenie ogrodzonego Ośrodka Wypoczynkowego “Pałacyk” (5,5 ha)  nad Jez. Powidzkim z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Do dyspozycji uczestników są: plaża z kąpieliskiem, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, kajaki, łodzie wiosłowe,  kule wodne (duża i mała),  trampolina-batut, stół do ping ponga,  stołowy cymbergaj i piłkarzyki, stanowisko do strzelania z łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton,  boiska do:  piłki siatkowej i nożnej,  drobny sprzęt sportowy, świetlica, sala do ćwiczeń,  miejsce na ognisko,  kawiarenka.

Zapewniamy wiele atrakcji :-)

Program kolonii i szczegółowe informacje dostępne na stronie www.rancher.com.pl


Tagi: Wypoczynek Zdrowie kolonie jezioro

Zobacz inne oferty RANCHER...
Powrót do listy ofert...