Kolonia PLASTYCZNA od 7 do 12 lat, TURNUSY OD 7 dni : 920 zł.

Odsłon oferty: 691
Data dodania: 2013-03-15 10:39:21
RANCHER
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowany
RANCHER
0 / 0 / 0
920.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


Transport własny lub zorganizowany.


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Kolonia dla wszystkich miłośników prac ręcznych wykonywanych różnymi technikami. Celem naszej kolonii jest zachęcenia uczestników do malowania, rysowania i rzeźbienia wytworów własnej wyobraźni lub tego co zaobserwują w otaczającym ich świecie. Prace uczestników zostanę zaprezentowane na kolonijnej wystawie. Wszystkie stworzone dzieła podczas warsztatów stanowią własność twórców. Pozostały czas to gry, zabawy czyli relaks nad wodą.

ZAKWATEROWANIE:
Pokoje 3-5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym.
Kolonia zlokalizowana jest na terenie ogrodzonego Ośrodka Wypoczynkowego “Pałacyk” (5,5 ha)  nad Jez. Powidzkim z bezpośrednim dostępem do jeziora.

Do dyspozycji uczestników są: plaża z kąpieliskiem, przystań żeglarska, łodzie żaglowe, kajaki, łodzie wiosłowe,  kule wodne (duża i mała),  trampolina-batut, stół do ping ponga,  stołowy cymbergaj i piłkarzyki, stanowisko do strzelania z łuku, stanowisko do dart (rzutki), sprzęt do gry w speedminton,  boiska do:  piłki siatkowej i nożnej,  drobny sprzęt sportowy, świetlica, sala do ćwiczeń,  miejsce na ognisko,  kawiarenka.

Zapewniamy wiele atrakcji :-)

Program kolonii i szczegółowe informacje dostępne na stronie www.rancher.com.pl


Tagi: Wypoczynek Zdrowie kolonie jezioro

Zobacz inne oferty RANCHER...
Powrót do listy ofert...