SZKLARNIA DUŻA BARDZO WYTRZYMAŁA NA WARUNKI POGODOWE ZAPRASZAM DO KUPNA POZDRAWIAM

Odsłon oferty: 638
Data dodania: 2013-05-06 17:49:59
Użytkownik:

mikolaj16
0 / 0 / 0
500.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


KURIER K-EX


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

TUNEL FOLIOWY *A3* 3,0 x 2,0 x 2,0 m

Wymiary:
Długość: 3,0 m
Szerokość: 2,0 m
Wysokość: 2,0 m
Folia: cztero-sezonowa (UV - 4) odcień zielony


Optymalne warunki:

Dzięki naszym produktom stworzysz optymalne warunki do uprawy pomidora, ogórka, papryki, fasoli, melona, cukini i wielu innych. Zyskasz możliwość regulacji temperatury dzięki obustronnie umieszczonym drzwiom.


Jakość wykonania:

Tunele produkujemy z białych rurek PVC . Wzmocniona konstrukcja z PVC nie ulega korozji i jest odporna na wysokie i niskie temperatury, może pozostać na działce przez zimę. Odległość między pałąkami 1,15 m.


Ochrona:

Ochronisz swoją uprawę przez zimnym i suchym wiatrem, opadami deszczu, gradem oraz szkodami wyrządzonymi przez ptaki.


Montaż:

Tunel foliowy jest łatwy w montażu. Gotowy stelaż obciągamy folią ogrodniczą (wystarcza na 4 sezony) i przypinamy folię do rurek specjalnymi spinkami. Podstawą tunelu jest rama z rur PVC wzmocniona kształtkami, którą mocuje się do ziemi za pomocą szpilek metalowych. Przód i tył tunelu stanowią prostokątne drzwi mocowane na zawiasach. Przeniesienie tunelu w inne miejsce nie stanowi problemu, gdyż tunele są lekkie.


Gwarancja:

Zastosowana folia "AGROERG UV" zapewni Państwu wytrzymałość produktu, doskonałe właściwości termoregulacyjne oraz dobrą przepuszczalność promieni słonecznych. Folia ogrodnicza „AGROERG UV” jest przeznaczona do pokrywania konstrukcji tuneli w celu przyspieszenia wzrostu roślin, do ochrony roślin przed szkodliwym działaniem czynników atmosferycznych, do ochrony w uprawach szkółkarskich (drzew i krzewów owocowych, roślin ozdobnych) oraz w leśnictwie. Dzięki specjalnej, nowej recepturze TRÓJWARSTWOWA FOLIA OGRODNICZA „AGROERG UV” spełnia wysokie wymagania jakościowe stawiane przez użytkowników. Dwie zewnętrzne warstwy zapewniają właściwą elastyczność, zwiększoną wytrzymałość i odporność na uszkodzenia oraz doskonałą przepuszczalność dla światła widzialnego. Trzecia – wewnętrzna warstwa – charakteryzuje się zwiększonymi właściwościami termoizolacyjnymi, powodując zatrzymanie większej ilości promieniowania cieplnego, dzięki czemu w nocy temperatura w namiocie foliowym jest kilka stopni wyższa niż przy użyciu tradycyjnej folii.

Komplet zawiera:

- rury i kształtki (trójniki, czwórniki, kolana, zawiasy, zapinki do folii)
- trójwarstwową folię UV-4
- metalowe szpilki montażowe
- instrukcję montażu.


100 % pewności

 

 

Przedstawione zdjęcia prezentują tunel *A6* o wymiarach 3,0 x 2,0 x 2,0 m

Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz na stronie "o mnie" zapraszam!

 

Życzymy Państwu obfitych i smacznych zbiorów.

Wymiary:
Waga: 30
Szerokość: 200
Wysokość: 200

Tagi: Inne Wszystko do ogrodu szklarnia tania szklarnia

Ostatnio oglądali tę ofertę:


Zobacz inne oferty mikolaj16...
Powrót do listy ofert...