Royal Apple naturalny sok jabłko-marchewka 5l - mętny sok tłoczony z całych owoców i warzyw, bez dodatku cukru, nie rozcieńczany.

Odsłon oferty: 706
Data dodania: 2012-09-24 14:00:10
Użytkownik:

royal_apple
0 / 0 / 0
22.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


20.00 PLN przesyłka kurierska - 20 PLN przesyłka kurierska pobraniowa - 25 PLN paczka pocztowa ekonomiczna - 23 PLN paczka pocztowa pobraniowa - 28 PLN


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Naturalnie mętny, tłoczony z całych owoców i warzyw, niesłodzony i niekonserwowany.
Wyciskany metodą „tłoczenia na zimno” i utrwalany termicznie przez proces łagodnej pasteryzacji, dzięki czemu zachowuje naturalny smak oraz cenne substancje odżywcze. Posiada cukry tylko naturalnie występujące w owocach, a smak i barwa soku zależy od ich odmiany oraz stopnia dojrzałości.
Okres przydatności do spożycia wynosi 360 dni. Sok zachowuje walory smakowe do 30 dni po otwarciu. Sok należy przechowywać w temperaturze pokojowej do 20ºC.
Naturalny sok jabłkowy dzięki zawartości polifenoli, silnych przeciwutleniaczy, neutralizuje szkodliwe działanie wolnych rodników, zapobiegając tym samym powstawaniu nowotworów oraz przedwczesnemu starzeniu się skóry. Działa korzystnie na serce, oczyszcza i regeneruje organizm. Obniża cholesterol, zawartość cukru we krwi i ciśnienie tętnicze.
Naturalny sok z marchewki to zestaw witamin, które nasz organizm przyswaja w całości. Są to witaminy A, B1, B2, B6, C, D, E, H, K i PP. To prawdziwa kopalnia substancji organicznych oraz związków zasadowych sodu i potasu. Zawiera też wiele wapnia, żelaza, magnezu, chloru, krzemu i siarki. W naturalnym soku marchewkowym obecne są także pektyny i substancje pobudzające wzrost bakterii beztlenowej przyczyniającej się do utrzymywania kwasowego odczynu w jelitach. Naturalny sok z marchewki pomaga w leczeniu niedokrwistości.
Skład: sok z jabłek 55%, sok z marchwi 45% bezpośrednio tłoczony pasteryzowany.

Wymiary:
Waga: 5,2kg
Szerokość: 19 cm
Wysokość: 28 cm
Głębokość: 12,5 cm

Tagi: Produkty naturalne Zdrowie sok jabłko-marchewka naturalny sok

Zobacz inne oferty royal_apple...
Powrót do listy ofert...