Błyszczący Top w Paski S M (Look)

Odsłon oferty: 284
Data dodania: 2015-06-02 22:30:15
sikora007
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowany
sikora007
314 / 1 / 0
12.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


6.00 PLN 6 zł list polecony ekonomiczny lub 7,5 zł list polecony priorytetowy


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Błyszczący top tuba z cienkiej dzianiny. Delikatnie prześwitujący. Na górze i na dole ściągacze. Kolory rzeczywiste są takie jak na zdjęciu z manekinem.
Wymiary: od pachy do pachy 37 (44), dłg topu mierzona od pachy w dół 48.
Rozmiar z metki 36, ale według mnie to S/mniejsze M.
93% wiskoza, 5% poliester, 2% włókna metalowe.
Na topie są 3 minimalne, dosłownie kilkumilimetrowe zaciągnięcia, ale nie są one w ogóle zauważalne podczas noszenia topu.
Poza tymi defektami stan topu jest bardzo dobry.

WYMIARY PODAWANE W OPISIE PRZEDMIOTU: pierwszy wymiar - jest mierzony bez żadnego rozciągania, drugi wymiar (ten podawany w nawiasie) - jest mierzony przy umiarkowanym rozciągnięciu.

AKCEPTUJĘ ZWROTY: Zgodnie z przepisami prawa UE o zakupie INFORMUJĘ, że: Przedmioty wystawione w moich ogłoszeniach są moją własnością i nie podlegają: gwarancji ani rękojmi po dokonaniu transakcji. Zakup tych rzeczy oznacza, iż akceptujesz powyższe warunki. Zależy mi na sprzedaży, jednak nie zależy mi na tym, by zapychać Ci szafę niepotrzebnymi rzeczami. Dlatego też AKCEPTUJĘ ZWROTY. Zakupioną rzecz należy odesłać na własny koszt w ciągu 3 dni od daty jej odbioru, informując mnie wcześniej o tym. Rzecz musi być w takim stanie w jakim ja ją wysłałam. W ciągu 3 dni od daty odbioru przeze mnie zwrotu zwracam wpłaconą kwotę pomniejszoną o koszt pierwszej wysyłki.


Tagi: Topy Ubrania top w paski 36 tuba w paski s

Zobacz inne oferty sikora007...
Powrót do listy ofert...