ZIELONA KAWA 1KG GREEN COFFEE SLIM DETOX (3888392986)

Odsłon oferty: 402
Data dodania: 2014-01-16 09:53:23
cafeborowka
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowany
cafeborowka
463 / 0 / 0
42.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


16.00 PLN Przesyłka kurierska pobraniowa


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Zielona kawa
100% Arabica
wspomaga odchudzanie


UWAGA NA PODRÓBKI!
Wiele firm sprzedaje zwykłą zieloną kawę, która nadaje się tylko do wypalania (np. zwykła Brazylia Santos). Spędziliśmy wiele czasu na badaniach ziaren kawy i analizie wyników badań, aby wybrać taką, która zapewni najlepsze wyniki w odchudzaniu. Nasza kawa to wyselekcjonowane ziarna zawierające podwyższoną ilość kwasu ACG, który odpowiedzialny jest za odchudzanie.
Naszą zieloną kawę kupiły już setki zadowolonych klientów, którzy wracają do nas zachwyceni świetnymi efektami.
Jesteśmy ekspertami kawowymi, specjalizujemy się w temacie kawy od 1997 r., a nie przyprawami, herbatą, czy wszystkim co da się sprzedać na Allegro.
Gatunek: 100% Arabica
Rodzaj: kawa zielona ziarnista
Waga netto: 1 kg
Pochodzenie: Ameryka Środkowa

Zielona kawa wspomaga proces odchudzania i pomaga zwalczyć cellulit. Reguluje tempo przyswajania węglowodanów. Zawarty w niej kwas chlorogenowy (ACG), zapobiega odkładaniu się tłuszczu. Kawa ta zawiera również wiele antyoksydantów i polifenoli.
Palenie kawy nadaje smak i aromat, ten który znamy i lubimy w filiżance czarnej kawy. Napar z zielonych ziaren ma cierpki i kwaskowaty smak i nie posiada charakterystycznego zapachu kawy. Niestety proces palenia niszczy wiele wartościowych składników, w tym kwas chlorogenowy (ACG), dlatego też przy odchudzaniu należy używać kawy, która nie była palona.


Tagi: Produkty naturalne Zdrowie

Zobacz inne oferty cafeborowka...
Powrót do listy ofert...