Garmin Forerunner 210 - zegarek treningowy do zastosowań podczas biegów lub na siłowni.

Odsłon oferty: 705
Data dodania: 2012-09-27 15:17:57
Użytkownik:

NAVIO
0 / 0 / 0
735.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


15.00 PLN Kurier DPD


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Forerunner 210 zapewnia swobodę treningu wewnątrz i na zewnątrz budynków, rejestrując przy tym każdą jego minutę i każdy przebyty kilometr. Ten zegarek sportowy GPS precyzyjnie rejestruje dystans, szybkość i stopień intensywności treningu.
Forerunner 210 charakteryzuje się łatwością użytkowania, dzięki której użytkownik może skupić się na treningu. Po wyjęciu urządzenia z opakowania wystarczy naładować baterię, wyjść na zewnątrz w celu znalezienia satelitów GPS i odpowiedzieć na kilka pytań dotyczących konfiguracji. Potem można już nacisnąć start i rozpocząć trening. Po zakończeniu wystarczy nacisnąć stop. Użytkownicy, którzy chcą korzystać z szerszego zakresu funkcji urządzenia, mogą tworzyć własne sesje interwałowe i wyświetlać tempo każdego z interwałów. Użytkownicy korzystający z urządzenia 210 w połączeniu z czujnikiem na nogę (opcja) będą mogli przejrzeć dane dotyczące rytmu (czyli liczby kroków na minutę) po ich przesłaniu do serwisu Garmin Connect.
Urządzenie obsługuje pięć stref tętna, które można precyzyjnie dostosować do własnych potrzeb. Można także skonfigurować alerty dotyczące tętna, informujące o zejściu poniżej lub przekroczeniu docelowych wartości. Forerunner 210 oblicza spalanie kalorii na podstawie tętna, umożliwiając dokładne monitorowanie liczby spalonych kalorii.

Więcej na http://www.multipoint.rix.pl

Wymiary:
Waga: 52g

Tagi: Siłownia i fitness Sport zegarek pulsometr

Zobacz inne oferty NAVIO...
Powrót do listy ofert...