Cambel to dwuletnia suczka w typie rasy, prawdopodobnie miks z amstaffem

Odsłon oferty: 969
Data dodania: 2014-01-31 01:13:22

Cambel to dwuletnia suczka w typie rasy, prawdopodobnie miks z amstaffem (lub czymś w tym typie).
Została złapana na terenie budowy w Pruszczu Gdańskim.
Obecnie przebywa w domu tymczasowym w Gliwicach.
Nie załatwia się w mieszkaniu, nie szczeka, chodzi na smyczy, żyje w absolutnej zgodzie z psami i kotami, dzieci toleruje ale ich zachowanie wzbudza w niej strach, podobnie zresztą jak mnóstwo innych zjawisk.
Suczka jest bardzo płochliwa, nie ufa ludziom, boi się praktycznie wszystkiego a najbardziej obcych ludzi.

Powolutku robi postępy, nie będzie prawdopodobnie nigdy beztroskim, wyluzowanym psem, ale w spokojnym świadomym domu będzie cudownym towarzyszem. Potrzebuje opanowanego, ciepłego przewodnika który wyznaczy jej drogę i dzięki temu da poczucie bezpieczeństwa.
Nie szukamy dla niej pilnie domu. Czekamy na osobę, która zdecyduje się na adopcję z pełną świadomością stałego nadzoru nad Campbell, stworzenia jej odpowiednich warunków i ciągłej pracy nad jej resocjalizacją.


Pies jest podopiecznym fundacji Szara Przystań - adopcja wiąże się z dopełnieniem standardowych formalności fundacji. Wzory dokumentów adopcyjnych i opis procedur dostępne są na stronie internetowej.
Wszystkie zwierzęta oferowane do adopcji są kastrowane jeśli ich wiek i kondycja zdrowotna na to pozwala.
Adoptujący z Gliwic lub okolic będzie mógł skorzystać z bezpłatnego udziału w kursie posłuszeństwa i konsultacji mających na celu łatwiejszą adaptację psa w nowym domu.


Tagi: Psy Zwierzęta Rhodesian Ridgeback adopcja