Mailing do 465 użytkowników serwisu 2zlote.info, statystyki, faktura. Wszyscy wyrazili zgodę na otrzymywanie maili reklamowych.

Odsłon oferty: 587
Data dodania: 2014-06-07 15:38:54
Użytkownik:
Użytkownik autoryzowany
Miroka
0 / 0 / 0
1.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


Realizacja elektroniczna. Brak kosztów wysyłki!


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

Mailing do 465+ użytkowników serwisu 2zlote.info 
 
  • Wszyscy użytkownicy serwisu dobrowolnie wyrazili zgodę na otrzymywanie maili reklamowych oraz potwierdzili swoje adresy mailowe. W każdej chwili mogą samodzielnie usunąć swoje dane z bazy danych. Za czytanie maili reklamowych otrzymują wynagrodzenie, co zwiększa ich motywację do zapoznania się z treścią maila i wejścia na stronę. 
  • Treść mailingu może być zarówno w formie tekstowej, jak i HTML. Wybór należy do Ciebie.           
  • Po dokonaniu zapłaty wyślij temat maila, treść wiadomości (tekst lub HTML) oraz adres strony, na którą będą wchodzić odbiorcy mailingu, wypełniając formularz na tej stronie: http://2zlote.info/pages/adorder.php?pid=379. W polu Nazwa użytkownika wpisz swój login z aledil, w polu ID transakcji / Tytuł wpłaty wpisz aledil oraz numer aukcji, zaś w polu Nazwa reklamy - temat maila. W razie problemów z wypełnieniem formularza wyślij informacje potrzebne do realizacji mailem.  
  • Po wysłaniu mailingu otrzymasz linki do statystyk wejść na Twoją stronę przez odbiorców maili. Gwarantujemy co najmniej 90 unikalnych wejść (faktycznie będzie ich więcej). Liczymy tylko te wejścia, które trwają nie krócej niż 20 sekund (nie dotyczy stron zrywających ramki). Krótsze wizyty dostajesz gratis. Wejście każdego użytkownika jest liczone w statystykach tylko raz. Jeśli będzie chciał ponownie odwiedzić Twoją stronę, to tylko Twoja korzyść. 
  • My gwarantujemy wysłanie mailingu do określonej w temacie aukcji ilości użytkowników oraz to, że wymieniona wyżej liczba odbiorców wejdzie na Twoją stronę. Czy Twoja strona bądź oferta ich zainteresuje, zależy już od Ciebie. 
  • Jeśli chcesz dostać fakturę VAT, prześlij dane do faktury mailem. 
  • Nie reklamujemy  stron mających na celu oszukiwanie użytkowników, oferujących płatne subskrypcje sms-owe, zawierających treści erotyczne lub obraźliwe dla innych, a także prowadzących działalność niezgodną z prawem. 

Tagi: Reklama Firma i usługi Reklama w internecie mailing reklama e-mail

Zobacz inne oferty Miroka...Zobacz oferty Miroka w kategorii: Reklama w internecie...
Powrót do listy ofert...