Pakowanie i wysyłka u vendo

Odsłon oferty: 727
Data dodania: 2014-07-28 03:44:06

Zasady opłat za koszty przesyłki na aukcjach u VENDO:


Cena kosztów przesyłki nie jest każdorazowo podawana dla konkretnego ogłoszenia/aukcji, gdyż w trakcie wystawiania nie mierzę i nie ważę z osobna każdego przedmiotu.


Po skończonych zakupach proszę o maila, wówczas spakuję przedmiot(y) i podam koszty przesyłki w zależności od wymiarów i wagi pakunku.


Jeśli chodzi o przesyłki wysyłane za pomocą Poczty Polskiej, to może się zdarzyć, że trudno będzie oszacować mi, czy pakunek mieści się jeszcze w zakresie gabarytu A, czy już przesyłka będzie nadana jako gabaryt B. Podobnie może być, jeśli chodzi o zaliczenie pakunku do konkretnego przedziału wagowego (nie mam wzorcowanej wagi). Wówczas poproszę o wpłatę wyższej kwoty, a jeśli zapłacę mniej na poczcie, stosowną różnicę zwrócę na konto bankowe bądź konto wewnątrz serwisu aledil.pl (opcja dostępna od 27 lipca 2014 r.) 

Kliknij, aby zobaczyć szczegóły


Nie zawyżam kosztów przesyłki. Koszty przesyłki są dokładnie takie, jak w cenniku Poczty Polskiej lub u wybranego kuriera. Z uwagi na to, że nie doliczam kosztów opakowania, to pakuję w co się da, jednak w taki sposób, aby przesyłka bezpiecznie dotarła do adresata, zaś przedmioty nie zostały uszkodzone. 


W przypadku, gdy przesyłka zostanie nadana jako Paczka Mini, wówczas opakowanie jest nowe i firmowe. 

Kliknij, aby zobaczyć szczegóły


Tagi: Pakowanie i wysyłka Firma i usługi @@_Pakowanie i wysyłka_!! vendo