Montaż siatki ochronnej na balkon, siatki balkonowe dla kota Kraków. Siatka dla kota. Kraków. Kocia siatka.

Odsłon oferty: 436
Data dodania: 2015-02-22 16:14:30
Użytkownik:

ogloszenial
0 / 0 / 0
0.00 PLN

Podstawowy sposób dostawy


www.bezpiecznekoty.pl


Koszt dostawy pokrywa kupujący!

Udostępnij

USŁUGA PROFESJONALNEGO MONTAŻU SIATKI OCHRONNEJ NA BALKON - SIATKI BALKONWEJ DLA KOTA (KRAKÓW).


GWARANTUJEMY NAJNIŻSZE CENY MONTAŻU W POLSCE!

tel. 660-579-968


Koty to bardzo mądre i niezwykle zwinne istoty. Świat na zewnątrz jest dla kotów bardzo interesujący, a w ich mniemaniu każdy przelatujący ptak czy owad powinien wiedzieć „kto tu rządzi”. Niestety ta nadzwyczajna ciekawość naszych czworonożnych przyjaciół czasami może okazać się dla nich zgubna. 

Firma Linarem świadczy usługi montażu siatki ochronnej na balkon dla kota.. Rodzaj siatki dopasowany jest do oczekiwań i potrzeb naszych klientów. 


Usługę montażu siatek dla kota świadczoną przez firmę LINAREM polecają liczne przychodnie weterynaryjne, schroniska dla zwierząt, fundacje i domy adopcyjne oraz tysiące zadowolonych klientów na forach i portalach społecznościowych. 


Prowadzimy również sprzedaż elementów do samodzielnego montażu siatki balkonowej dla kota. Gwarantujemy szybką dostawę produktów najwyższej jakości w najniższych cenach w Polsce. 

Zapraszamy na naszą stronę: www.bezpiecznekoty.pl oraz do sklepów internetowego www.sklep.linarem.pl / www.sklep.bezpiecznekoty.pl gdzie znajdą Państwo siatki oraz akcesoria montażowe pozwalające na samodzielny montaż siatek chroniących przed upadkiem kota z wysokości. Dzięki stanom magazynowym zapewniamy szybką wysyłkę produktów najwyższej jakości. 

Towar można odebrać również osobiście w Krakowie na ul. Makuszyńskiego 22a.Tagi: Akcesoria dla kotów Zwierzęta siatka dla kota kocia siatka

Zobacz inne oferty ogloszenial...
Powrót do listy ofert...