Użytkownik autoryzowany

Profil użytkownika czokoszok w aledil.pl 
Z nami od: 9 maja 2013 23:22:22      Ostatnie logowanie: 2 marca 2014 08:07:39 Lokalizacja: Gorlice
 

O mnie:

Kobietki!!! W mojej szafie posiadam masę ubrań w których nie chodzę a szkoda wyrzucić, niektóre są nowe nie używane bądź w bardzo dobrym i dobrym stanie - zawsze nadające się jeszcze do noszenia, każdą ewentualną wadę staram się opisać ale jeśli macie jakieś wątpliwości piszcie! Żeby nie było jakichś nieprzyjemności.


Do ceny ciuszka należy doliczyć koszt wysyłki jeśli to są małe bibeloty (bransoletki, cienie, lakiery do paznokci itp. ) to cena wynosi 6zł (koszt wysyłki + koperta) ciuchy - 8zł (koszt wysyłki + koperta) a buty 10zł (koszt wysyłki + koperta). Przy zakupie kilku rzeczy z moich ofert koszt wysyłki ten sam, a jeśli wartość zakupów przekroczy 50zł wysyłka gratis!!!


Ze mną można się targować.Ciuszki są wystawione za cenę minimalną, którą i tak co jakiś czas obniżam bo chcę się ich pozbyć. Staram się robić jak najlepsze zdjęcia ale z autopsji wiem że nieraz kolor na zdjęciu jest całkiem inny niż w rzeczywistości więc na bieżąco informuję o tym kupujące. Jeśli jesteś zainteresowana kupnem - PISZ nie zwlekaj bo ktoś może Cię uprzedzić. Jestem uczciwą osobą i oczekuję tego samego od innych.

Zawsze wysyłam ciuszki w dniu lub w dzień po zaksięgowaniu wpłaty pieniążków na moje konto. Życzę udanych zakupów ZAPRASZAM! ;)

 
czokoszok
 
 
 
 

Ostatnio dodane oferty przez czokoszok

 
 

Wszystkie oferty użytkownika czokoszok »

Komentarze otrzymane przez czokoszok

Komentarze pozytywne: Komentarze neutralna: Komentarze negatywne:

46

0

0

UWAGA! Część komenatrzy tego użytkownika została przeniesiona w procesie autoryzacji z innych serwisów aukcyjnych lub ogłoszeniowych.